S hlavou v oblacích

< 1/4 >

Úchvatná výstava ze světa letectví, z které se vám zatočí hlava.

„S hlavou v oblacích“ je úchvatná interaktivní výstava ze světa letectví, jejíž součástí je mnoho unikátních a mediálně zajímavých exponátů.

Interesantní letadla včele s legendární stíhačkou Mig-21, interaktivní letecká škola s 3G trenažérem a reálným simulátorem, postavy pilotů od první světové války až po současné supermoderní specialisty, unikátní kokpity, letecké motory (mezi kterými ční motor z vrtulníku, jenž je spojen s tragickou událostí, při které zemřela Viera Husáková - manželka osmého čs. prezidenta Gustáva Husáka), trenažér nevyčíslitelné hodnoty, výbava pro přežití katapultovaných pilotů či množství obřích replik a modelů letadel k zavěšení v galerii - to vše dohromady utvořilo neskutečně přitažlivý mix pro návštěvníky napříč všemi generacemi i média.

Pro tuto výstavu je připraven kompletní marketingový support včetně několika modifikací vizuálů, tiskové zprávy pro média i pro marketingové účely, 2 modifikací návrhu rádiového spotu, pilotní průkazy pro leteckou školu či několik možných atraktivních doprovodných aktivit (mj. i převoz stíhačky Mig-21 ulicemi vašeho města, který má velký potenciál mediálního zásahu).

Pokud máte zájem o ní získat bližší informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.

< 1/4 >